O mnie

Cześć,

Powinnam tutaj opisać siebie w samych pozytywach, jakie to mam wyczucie chwili, wkleić chwytliwy cytat związany z fotografią. Niestety od zawsze mam problem z wyrażeniem się w słowie mówionym, o pisanym nawet nie wspomnę. A opisać siebie? To już jest w ogóle kosmos i niemożliwość. Może właśnie dlatego zostałam fotografem? Bo obrazem o wiele łatwiej mi się porozumieć. I myślę… Mam nadzieję, że to widać w moich zdjęciach, że to nie są tylko zdjęcia, że to jest mój sposób komunikacji i ukazania co świat ma do zaoferowania. Pokazania że w każdej chwili kryje się troszkę magii, namiętności i miłości.

Żeby nie było tak bez konkretów to parę suchych faktów. Od urodzenia mieszkam w małym mieście w województwie lubuskim, a dokładniej w Skwierzynie. Lecz nie znoszę zamykać się i być przypisaną do jednej lokalizacji, w tych czasach dojechać gdzieś czy dolecieć to żaden problem. A poznawanie nowych miejsc i ludzi sprawia mi niewysłowioną frajdę.
Trochę fotograficznych lat już za mną, w których dane mi było uczyć się najpierw na znajomych a później od wspaniałych osób. Powolutku dążę do swoich celów i mam nadzieję, że się spełnią.
Na szczęście się przełamałam i wystąpiłam w roli modelki, choć zdecydowanie to nie moja strona aparatu. Tak więc ta osoba po prawo ze zdjęcia to ja, tak żebyście mieli jasność.
W sumie nie wiem co by Was mogło jeszcze zainteresować dlatego nie będę się rozpisywać, a kto chce mnie i moje spojrzenie na świat poznać to zapraszam.

Z gorącymi pozdrowieniami
Marta


Text_2